Jednym z najtańszych i z pewnością najprostszych oraz najbardziej przyjaznych użytkownikowi serwisów hostingujących pliki, jest niezaprzeczalnie Freakshare za darmo, w którym za dwa lata posiadania konta Freakshare premium, zapłacić musimy niespełna sto dolarów!

Chociaż na pierwszy rzut oka wydawać może się, że jest to sporo, to w zamian za to otrzymujemy dziesięć tysięcy gigabajtów miejsca na nasze pliki, które nigdy nie zostaną usunięte, co więcej nie musimy uzupełniać Captchy, oglądać reklam i czekać aż licznik odliczy czas do rozpoczęcia pobierania, możemy skorzystać z bezpośredniego downloadu, jego wstrzymywania i wznawiania oraz wsparcia dla programów przyśpieszających pobieranie! Co do prędkości pobierania, także nie jest ona w żaden sposób ograniczana. Z tego też powodu, decydując się na korzystanie z Freakshare, warto zdobyć konto Freakshare premium – z całą pewnością się przyda i da Ci dostęp do nieograniczonej i niepoliczonej ilości plików udostępnianych przez innych userów.

 

Konto premium w serwisie FileFactory

FileFactory to serwis gwarantujący przechowywanie i magazynowanie plików, a także ich udostępnianie i dzielenie się nimi z innymi, nieprzerwanie od siedmiu lat, a dokładniej mówiąc od początku roku 2005. Jest to więc zaufana marka, której udało się zgromadzić na swoich serwerach setki tysięcy gigabajtów plików i danych, z których obecnie Ty i inni userzy mogą skorzystać. Jedyne co Cię od tego dzieli to brak konta FileFactory premium. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je założyć i już teraz wykupić odpowiednią licencję.

Za trzydzieści dni korzystania z konta premium, płacisz jedynie osiem dolarów, a Twoja transakcja jest w stu procentach bezpieczna – najlepsza oferta, to natomiast zaledwie 14 centów w skali jednego dnia! FileFactory premium jest naprawdę tanim kontem, czemu więc się na nie, nie zdecydujesz? Uzyskaj dostęp do zróżnicowanych klientów pobierania, nie przejmuj się ograniczeniami prędkości i limitami transferu, otrzymaj wsparcie od profesjonalistów i innych użytkowników i ciesz się dostępem do wszystkich interesujących Cię plików!