Wielokrotnie z pewnością przekopywałeś zasoby internetu, aby znaleźć darmowe konta premium albo sposób ich zdobycia do najpopularniejszych platform pozwalających na hosting plików, na serwerach wirtualnych. Chociaż większość opisywanych sposobów jest dosyć szemrana lub nieskuteczna, to przy okazji musiałeś natknąć się na pewno na aukcje internetowe i strony oferujące sprzedaż takowych kont premium, po o wiele bardziej przystępnych cenach niż normalnie. Przykładowo, chcąc wykupić konto RS premium, na powiedzmy rok, zapłacić musielibyśmy około 50$. Na polskim Allegro, znajdziemy natomiast aukcje, w których takowe konta dostępne są za kilkadziesiąt złotych.

Jak to jest możliwe? Jak się okazuje, bardzo prosto. Wszystko poprzez programy partnerskie i gromadzenie punktów, które można wymieniać następnie na darmowe konta premium. Osoby zajmujące się ich handlem zyskują nie tylko na sprzedaży, ale także otrzymują prowizje od każdego użytkownika, który otworzy nowe konto i jest polecony właśnie przez nie.

 

Jedno kliknięcie dzieli Cię od zahostowania swoich plików – Hotfile!

Hotfile za darmo, to dostęp do najbardziej gorących i najbardziej pożądanych plików w sieci oraz jednocześnie szansa na samodzielne ich uploadowanie oraz udostępnianie. Każdy gość, który odwiedzi stronę hotfile za darmo może wrzucić pliki, których wielkość nie przekracza dwóch gigabajtów! Co więcej, serwis dopuszcza dzielenie archiwów, dzięki czemu wrzucenie plików o większych gabarytach nie powinno być żadnym problemem.

Oczywiście userzy zarejestrowani i posiadający dodatkowo konto hotfile premium mogą liczyć na specjalne warunki oraz specjalne traktowanie. W ich przypadku, wszelkiego rodzaju ograniczenia wysyłania i pobierania, limity dzienne lub miesięczne, a także konieczność oczekiwania na ściągnięcie pliku, są całkowicie wycofywane! Koszt takowego komfortu, zaczyna się już od symbolicznych 14 centów na dzień! Jak więc widać, jest to usługa niezwykle atrakcyjna cenowo, z której zaczyna korzystać coraz więcej osób, także z naszego kraju.